Zadbamy o Twoje dziecko

Bezpieczeństwo to priorytet naszej pracy. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób nauki dla każdego dziecka.

Przedszkole prywatne Kielce

Wybierając placówkę, w której mają się uczyć wasze dzieci w pierwszej kolejności, warto wybrać miejsca, które posiadają w swojej ofercie naukę języka angielskiego. Dzięki odpowiedniej kadrze naukowej i programowi, który propaguje naukę poprzez zabawę, jesteśmy w stanie zachęcić maluchów do nauki języka angielskiego. Przedszkole prywatne Kielce da podstawy Twojemu dziecku do dalszej nauki języków.

Wyżywienie przedszkolakaPrzedszkole prywatne Kielce

Oprócz kompleksowego programu nauczania ważną rolę odgrywają również posiłki. Kwestia wyżywienia w prywatnych placówkach nigdy nie stanowiła kwestii spornej. Dzięki temu, że nasze przedszkole prywatne Kielce posiada własną kuchnię a każde danie, przygotowywane jest na bieżąco ze świeżych produktów. 

Czy przedszkole korzysta z usług firmy cateringowej?

Dzięki temu, że dysponujemy zasobami lokalowymi i kadrowymi, nasza placówka oferuje wyżywienie wychodzące spod rąk kucharza. Spełniając wszelkie wymagania sanitarne, a także posiadając pełne wyposażenie kuchni, jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom jedzenie w najwyższej jakości. Jeżeli jednak chodzi o catering, nie negujemy tego pomysłu. Wiele firm spełnia restrykcje dotyczące zdrowego jedzenia. Wiele przedszkoli korzysta z takiego rozwiązania ze względu na brak miejsca w placówce na kuchnie.

Kto ustala jadłospis w przedszkolu?

Za przedszkolne menu odpowiada intendentka/intendenta. Najprościej mówiąc to osoba, która sprawuje nadzór nad spiżarnią w i dba o dostawy prowiantu. Oprócz tego monitoruje pracę kuchni, warunki sanitarne i przygotowuje jadłospisy. Bardzo ważną kwestią jest przygotowanie posiłków, uwzględniając przy tym alergie pokarmowe czy specjalne diety. Jadłospisy muszą być również zgodne z aktualnym rozporządzeniem wydanym przez Ministra Zdrowia.

Oferujemy doskonałej jakości program kształcący

Edukacja językowa-edukacja matematyczna-kinezjologia edukacyjna

Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego

Kształcenie językowe to coś, co nas wyróżnia na tle pozostałych placówek.

Znajomość drugiego języka przyniesie wiele korzyści każdemu dziecku w dalszych ścieżkach kariery.

Ułatw mu zadanie! Niech Twoje dziecko pozna język angielski zanim pójdzie do szkoły.

Copyright 2025