Zadbamy o Twoje dziecko

Bezpieczeństwo to priorytet naszej pracy. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób nauki dla każdego dziecka.

Przedszkole angielski Kielce

Misją przedszkola z angielskim Kielce jest wykorzystanie naturalnych zdolności językowych dzieci. Tylko w wieku przedszkolnym Twój maluch może nauczyć się języka tak szybko, intuicyjnie i kontekstowo, bez przyswajania teorii gramatycznej. W przedszkolu dzieci odkrywają, że dźwięki i litery mogą być łączone w słowa, słowa mogą być łączone w zdania i że zdania mogą być zapisane, abyśmy mogli je przeczytać. Uczniowie uczą się również uważnie słuchać opowiadań, wierszy i książek informacyjnych oraz czytać typowe słowa i proste książki.

Poprzez książki, rozmowy i eksperymenty językowe, przedszkolaki uczą się wielu nowych słów i używają tego rosnącego słownictwa do dzielenia się pomysłami i informacjami w dyskusjach z kolegami z klasy. Zaczynają pisać i używają kombinacji pisania, rysowania i dyktowania, aby opisać swoje doświadczenia i przekazać informacje.

Dlaczego warto, aby dziecko znało 2 języki?Przedszkole angielski Kielce

  • Mogą mieć silniejszą więź emocjonalną z członkami rodziny lub przyjaciółmi mówiącymi w języku ojczystym. Na przykład, kiedy rodzina emigruje do nowego kraju, kiedy dziecko jest małe, w sposób naturalny zacznie mówić w nowym języku w szkole lub w innych sytuacjach społecznych.
  • Nauka czytania jest łatwiejsza. Dzieci, które uczą się dwóch języków, lepiej rozumieją, jak działa język. Łatwiej rozumieją funkcję słów i są w stanie nauczyć się czytać i pisać szybciej niż ich jednojęzyczni koledzy.
  • Dzieci dwujęzyczne konsekwentnie mają wyższe wyniki poznawcze i lepiej radzą sobie z rozwiązywaniem problemów. Dzieje się tak dlatego, że nieustannie próbują rozgryzać dwa języki, co pozwala im łatwiej radzić sobie z abstrakcyjnymi pojęciami. Wykazują również większą koncentrację. Ponieważ mózgi dzieci często wybierają najlepszy sposób komunikacji, na początku mogą wydawać się wolniejsze, ale z czasem dzieci dwujęzyczne mają znacznie wyższe umiejętności językowe w swoim głównym języku niż dzieci, które mówią tylko tym językiem.
  • Dzieci dwujęzyczne wykazują większe zainteresowanie i tolerancję dla innych kultur i są bardziej zainteresowane podróżami. Społecznie i kulturowo, jest to ostatecznie bardzo satysfakcjonująca korzyść dla osoby, która idzie przez życie. Zrozumienie, że różni ludzie, języki i kultury tworzą świat, w którym żyjemy, jest bardzo ważne.
  • Nauka dwóch języków jako małe dziecko ułatwia przyswajanie języków w szkole lub w późniejszym życiu. Ponieważ mózg małego dziecka łatwo przyswaja nowe języki, rozumie on, jak działa nauka języków i może wykorzystać ten proces w późniejszym życiu. 
  • Dzieci dwujęzyczne mają dostęp do większej ilości rozrywki i wiedzy. Kiedy drugi język jest przyswajany, istnieje cały świat kultury, który się z nim wiąże, dając dzieciom dwa razy więcej przyjemności.

Przedszkole angielski Kielce to rozwiązanie, które sprawi, że wasze dzieci będzie swobodnie się wyrażać w dwóch językach!

 

 

 

Oferujemy doskonałej jakości program kształcący

Edukacja językowa-edukacja matematyczna-kinezjologia edukacyjna

Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego

Kształcenie językowe to coś, co nas wyróżnia na tle pozostałych placówek.

Znajomość drugiego języka przyniesie wiele korzyści każdemu dziecku w dalszych ścieżkach kariery.

Ułatw mu zadanie! Niech Twoje dziecko pozna język angielski zanim pójdzie do szkoły.

Copyright 2025