Zadbamy o Twoje dziecko

Bezpieczeństwo to priorytet naszej pracy. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób nauki dla każdego dziecka.

Prywatne przedszkole Kielce

Wszyscy, którzy opuszczają nasze mury to kreatywne, otwarte i aktywne dzieci, gotowe do rozpoczęcia szkoły. Ponadto dzięki temu, że szkoła jest ukierunkowana na edukację językową, dziecko obcuje z nowym językiem już od najmłodszych lat. Więcej na temat korzyści z poznania przez dziecko języka obcego dowiesz się w zakładce przedszkole angielski Kielce.

Przedszkole prywatne Kielce stawia duży nacisk na aktywności, ale także odpoczynek dzieci. Ważną rolę w procesie kształcenia odgrywają zabawy na świeżym powietrzu. Bez względu na pogodę na dworze maluchy czerpią wszystko to, co najlepsze z zabaw grupowych.

Zabawa i aktywność dzieci na powietrzuPrywatne przedszkole Kielce

Codzienne wyjścia na podwórko to zdecydowanie najlepsze co, może przytrafić się przedszkolakowi. Samodzielna zabawa w gronie rówieśników to nie tylko prosty sposób na to, aby je czymś zająć. Dzieci kochają zabawy na świeżym powietrzu  ze względu na możliwości, jakie i pomysły, jakie daje im podwórko. Nauczyciele z naszego prywatnego przedszkola w Kielcach posiadają wiele pomysłów na to, jak zorganizować dobrze dzieciom czas wolny. W tym celu przedszkole posiada specjalne zabawki, które służą dzieciom do zabawy na świeżym powietrzu.

  • Gry z piłką w kolory, celowanie czy podawanie są nie tylko związane z konkurencją, ale również współzawodnictwem.
  • Jednym z zadań placówki oświatowej jest zainteresowanie dzieci otaczającym światem. Dlatego też, najmłodsi niemal codzienne biorą udział w spacerach skoncentrowanych na świat ludzi, zwierząt i roślin. Oprócz spacerów ważną rolę odgrywają wycieczki dzięki, którym dzieci kształtują swoje stanowisko i wyrabiają właściwy stosunek do ludzi i przyrody.

Każdy maluch w przedszkolu musi się dobrze czuć. Wpływ na postrzeganie przez niego świata ma wiele czynników, które nasze niepubliczne przedszkole w Kielcach je ukształtuje.

 

 

 

Oferujemy doskonałej jakości program kształcący

Edukacja językowa-edukacja matematyczna-kinezjologia edukacyjna

Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego

Kształcenie językowe to coś, co nas wyróżnia na tle pozostałych placówek.

Znajomość drugiego języka przyniesie wiele korzyści każdemu dziecku w dalszych ścieżkach kariery.

Ułatw mu zadanie! Niech Twoje dziecko pozna język angielski zanim pójdzie do szkoły.

Copyright 2025