Zadbamy o Twoje dziecko

Bezpieczeństwo to priorytet naszej pracy. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób nauki dla każdego dziecka.

Niepubliczne przedszkole Kielce

Zastanawiałeś się kiedyś, co jeśli Twoje dziecko ma problemy z nadążaniem, podczas gdy inni uczniowie wydają się być doskonali? Te niedociągnięcia mogą być związane z rozwojem mowy i języka, a konsultacja z pediatrycznym patologiem mowy i języka może być korzystna.

Jak zauważyć trudności w dziecka mowie?

Początek roku szkolnego to czas, kiedy możesz zacząć zauważać różnice między Twoim dzieckiem a jego rówieśnikami. Jeśli umiejętności komunikacyjne są opóźnione, może to mieć wpływ na naukę w szkole, umiejętności społeczne i umiejętność czytania.

Trudności z mową i artykulacją są często łatwe do usłyszenia, ponieważ dziecko może być trudne do zrozumienia podczas mówienia. Oczywiście nie oczekujemy od maluchów, że będą mówiły idealnie wyraźnie, a wiele błędów jest charakterystycznych dla całego dzieciństwa.Niepubliczne przedszkole Kielce

Trudności językowe mogą być trudniejsze do zauważenia. Receptywne problemy językowe mogą wyglądać jak niespójność w podążaniu za wskazówkami lub rozumienie pytań. Trudności z językiem ekspresyjnym mogą objawiać się ograniczonym zasobem słownictwa lub używaniem krótkich lub prostych zwrotów i zdań. Inne oznaki trudności w porozumiewaniu się mogą obejmować frustrację przy próbach komunikacji, trudności w przechodzeniu między różnymi sytuacjami lub zmniejszone zainteresowanie działaniami społecznymi.

Dzieci uczą się i rosną tak szybko, że trudno jest przewidzieć, czego można się spodziewać.

Logopeda w naszym przedszkolu

Niepubliczne przedszkole Kielce oferuje pomoc najwyższej klasy logopedów, którzy pomocą Twojemu dziecku w prawidłowej mowie. Jeśli masz obawy dotyczące rozwoju mowy lub języka Twojego dziecka, porozmawiaj z naszym logopedą. Ocena przez certyfikowanego, licencjonowanego profesjonalistę może być ich zaleceniem. Ocena może pomóc w ustaleniu, czy potrzebna jest interwencja.

 

Oferujemy doskonałej jakości program kształcący

Edukacja językowa-edukacja matematyczna-kinezjologia edukacyjna

Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego

Kształcenie językowe to coś, co nas wyróżnia na tle pozostałych placówek.

Znajomość drugiego języka przyniesie wiele korzyści każdemu dziecku w dalszych ścieżkach kariery.

Ułatw mu zadanie! Niech Twoje dziecko pozna język angielski zanim pójdzie do szkoły.

Copyright 2025