Zadbamy o Twoje dziecko

Bezpieczeństwo to priorytet naszej pracy. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób nauki dla każdego dziecka.

Jak zapisać dziecko do przedszkola?

Oferta naszego przedszkola prywatnego jest pod wieloma względami bardziej rozbudowana. Zapewniamy nie tylko całodobową opiekę nad dzieckiem, ale również codzienny kontakt z językiem angielskim, a także zajęcia z udziałem native speakerów oraz dużo, zajęć dodatkowych. Ułatwiliśmy dla państwa zgłoszenie rekrutacyjne, aby w jak najprostszym tempie bez zbędnej papierologii każdy mógł zapisać dziecko do przedszkola. Jeżeli myślisz nad znalezieniem dla swojego dziecka najlepszego przedszkola w Kielcach, w pierwszej kolejności powinieneś sprawdzić ofertę naszej placówki.

Prywatne przedszkole Kielce — ZapisyPrzedszkole niepubliczne Kielce

Jeżeli chcesz zapisać dziecko do przedszkola już w lutym, powinieneś zacząć rozglądać się za konkretnymi placówkami. Mniej więcej w tym okresie placówki wyznaczają terminy przyjmowania zapisów. Warto pamiętać o zasadach, które obowiązują w tym przypadku od pra starych czasów — kto pierwszy ten lepszy. Warto zaznaczyć, że w najlepszych placówkach miejsc ubywa szybciej! W razie potrzeby przedszkola oferują wiele dni otwartych, w których zawsze może wziąć udział ze swoim dzieckiem.

Warto zaznaczyć, że nasze niepubliczne przedszkole Kielce posiada na stronie specjalny wniosek do wypełnienia drogą internetową, który ułatwi nabór każdej placówce, ale również każdemu rodzicu. Jeżeli wniosek jest wypełniony i złożony, nie pozostaje nic innego tylko czekać na ogłoszenie listy dzieci, które zakwalifikowały się do placówki.

Jeżeli Twoje dziecko skończyło 2.5 roku, nie zwlekaj. Czekamy na niego w przedszkolu!

 

 

Oferujemy doskonałej jakości program kształcący

Edukacja językowa-edukacja matematyczna-kinezjologia edukacyjna

Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego

Kształcenie językowe to coś, co nas wyróżnia na tle pozostałych placówek.

Znajomość drugiego języka przyniesie wiele korzyści każdemu dziecku w dalszych ścieżkach kariery.

Ułatw mu zadanie! Niech Twoje dziecko pozna język angielski zanim pójdzie do szkoły.

Copyright 2025