Zadbamy o Twoje dziecko

Bezpieczeństwo to priorytet naszej pracy. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób nauki dla każdego dziecka.

Edukacja językowa

Nauka języków obcych

Badania w edukacji doprowadziły do powstania nowych metod nauczania w zakresie sztuk językowych. Małe dzieci w przedszkolu nadal uczą się podstaw, ale metody nauczania przesunęły się w kierunku podejścia praktycznego, które pozwalają im doświadczać uczenia się. Korzystanie z warsztatu czytelnika i pisarza stało się normą w nauczaniu sztuki językowej w przedszkolu.Przedszkole językowe Kielce

Edukacja językowa promuje naukę języków obcych od najmłodszych lat. Dzieci uczą się języka w sposób naturalny, a swój pierwszy język przyswajają bez wysiłku w interakcji społecznej i kontekście. Tak jak przyswajają swój pierwszy język, tak samo przyswajają drugi język, jeśli są nim otoczone. Istnieją dowody na to, że dzieci uczące się drugiego języka nie tylko szybciej nauczą się kolejnego języka, ale także rozwiną lepsze umiejętności słuchania i komunikacji oraz staną się bardziej elastyczne w myśleniu. A dla dzieci jest to po prostu wielka przygoda!

Jak wygląda nauka w przedszkolu językowym?

Dni w Przedszkolu Językowym są starannie i kreatywnie przygotowane, aby rozwój językowy był łatwy i przyjemny. Podczas zajęć angażujemy wszystkie zmysły, dużo działania i komunikacji. Poznajemy i obchodzimy wiele różnych świąt i zwyczajów z krajów anglojęzycznych, a dzieci budują długotrwałe relacje między sobą oraz z nauczycielami i pomocnikami. Zawsze chętnie współpracujemy z naszymi rodzicami i chętnie dzielimy się wszystkimi zajęciami, nowymi słowami i piosenkami, których uczymy się w Przedszkolu Językowym. Zachęcamy wszystkich rodziców do nauki razem z dziećmi!

 

 

Oferujemy doskonałej jakości program kształcący

Edukacja językowa-edukacja matematyczna-kinezjologia edukacyjna

Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego

Kształcenie językowe to coś, co nas wyróżnia na tle pozostałych placówek.

Znajomość drugiego języka przyniesie wiele korzyści każdemu dziecku w dalszych ścieżkach kariery.

Ułatw mu zadanie! Niech Twoje dziecko pozna język angielski zanim pójdzie do szkoły.

Copyright 2025